Вітаміни для ефективного навчання - Витамины для здоровья всей семьи - Vitatone!

Вітаміни для ефективного навчання

Здатність думати, запам’ятовувати, вчитися, користуватися новою інформацією пов’язана зі збалансованим і різноманітним харчуванням. Раціон, багатий на необхідні вітаміни, мінерали і корисні речовини, важливий для дорослих, але ще більш важливий для дітей! Саме тому спеціальні вітамінні комплекси для навчання, поліпшення пам’яті і гармонійного розвитку такі актуальні та популярні.

Дивимося, рухаємося і розвиваємося – вітаміни А, D і Е

Забезпечити повноцінний і всебічний розвиток допомагає група вітамінів А, D, Е («жиророзчинні»).

Вітамін А. Всім відомо, що запорукою хорошого зору є достатнє надходження вітаміну А. Саме цей вітамін допомагає оку розрізняти кольори і зберігати гостроту зору при підвищених навчальних навантаженнях. Фактично, він є активатором зорових центрів мозку і регулює його активність, адже чим яскравіше ми сприймаємо навколишній світ, чим більше позитивних емоцій у нас виникає – тим легше запам’ятовувати нам інформацію, навіть якщо вона здавалася нам нудною.

Вітамін D3. Будь-яка, навіть малорухлива навчальна програма – це навантаження на кістково-м’язову систему. Адже не дарма батьки і вчителі так багато уваги приділяють правильній поставі дитини за партою і достатнім фізичним навантаженням, особливо в початковій школі! Тому, дуже важливо, щоб разом з цим організм отримував достатньо вітаміну D. Саме він дозволяє повноцінно розвиватися кістковій тканині, формувати повноцінний м’язовий каркас, що гарантує повноцінний і гармонійний фізичний розвиток.

Вітамін Е. Один із найнеобхідніших вітамінів для всього організму – вітамін Е – відповідальний буквально за кожну клітинку в усіх органах і тканинах! Завдяки вітаміну Е клітини ока легше відновлюються і оновлюються, нейрони мозку отримують достатню кількість кисню і необхідних речовин, ми легше переносимо навантаження і швидше відновлюємо сили. Вітамін Е є універсальним засобом, що підтримує повноцінний розвиток всього організму, що відповідає за його працездатність і відновлення після навантажень.

Спокій, впевненість і уважність – вітаміни групи В

Вітаміни групи В традиційно є «захисниками» нервової системи і регулюють всі процеси, що в ній відбуваються.

Фолієва кислота. Ще до народження дитини фолієва кислота (вітамін В9) захищає її нервову систему, сприяючи її повноцінному розвитку. Усі структури головного і спинного мозку, їх розвиток і спеціалізація, так чи інакше залежать від достатнього надходження фолієвої кислоти. Крім цього, вона допомагає забезпечувати киснем нервові клітини і зберігає їхню активність.

Вітаміни В1, В6 і В12. Три вітамінуи, які визначають емоції, увагу і пам’ять. Саме вони забезпечують повноцінний зв’язок між нервовими клітинами та їхню взаємодію: відповідають за запам’ятовування інформації, інтеграцію, та сприяють кращому її відтворенню. Ці ж вітаміни визначають стійкість до стресів: якщо виникає їх нестача, ми відчуваємо стрес. Якщо з балансом В1, В6 і В12 все в порядку – ми впевнені в собі та врівноважені!

Запам’ятовуємо, аналізуємо і пам’ятаємо – Омега-3 і лецитин

Особливо необхідними для успішного навчання, пам’яті та уваги компонентами є Омега-3 і лецитин.

Омега-3 кислоти. Вони необхідні як дорослому, так і зростаючому організму для підтримки мозкових функцій, поліпшення кровотоку в судинах мозку, для поліпшення пам’яті та уваги, підвищення стійкості до стресу і фізичної витривалості. Досить часто дитина непосидюча, погано вчиться, вередує через дефіцит Омега-3. Саме їхнє достатнє надходження сприяє нормалізує емоційної сферу дитини і поліпшує увагу.

Лецитин. Для впливу на інтелектуальний розвиток і логічне мислення Омега-3 і лецитин повинні надходити в організм разом. Лецитин принципово важливий для дитячого організму, бо доповнює ефект Омега-3 – сприяє логічному мисленню, запам’ятовуванню інформації та кращому її відтворенню.

Необхідне доповнення до раціону

Усім дітям необхідно вчитися і розвиватися! Забезпечити дитину всім необхідним для росту і повноцінного розвитку допоможе комплекс Vitatone MultiOmega, сироп, що містить 14 вітамінів і мінералів з Омега-3. Vitatone MultiOmega – мультивітаміни для розумниць і розумників!
Забезпечити дитині хорошу успішність в школі, посидючість і уважність на уроках допоможе Vitatone Kids Omega-3, комплекс Омега-3 з вітаміном D3 і лецитином, капсули для розжовування зі смаком тутті-фрутті. Vitatone Kids Omega-3 для ефективного навчання!

Ще поради

СПРОБУЙ ЩЕ!