Шкіра не випромінює красу? Чому? - Витамины для здоровья всей семьи - Vitatone!

Шкіра не випромінює красу? Чому?

Дбаємо про здоров’я та красу в будь-якому віці

Волосся не таке блискуче, як раніше, нігті ламаються, шкіра недостатньо свіжа… Як зберегти красу та молодість?

Якщо ви харчуєтеся раціонально і отримуєте з продуктами усі необхідні організму речовини, проблем із волоссям, шкірою та нігтями, як правило, не виникає. Знайте, що навіть якісна косметика не змінює ситуацію на краще, тому варто подбати про те, щоб організм отримував, насамперед, необхідну кількість Омега-3 поліненасичених жирних кислот, а також важливі для збереження краси вітаміни та мінерали.

Важко переоцінити значення Омега-3 для турботи про красу й зовнішність. Ці кислоти мають протизапальну дію, запобігають виникненню висипань на шкірі, зберігають в нормальному стані колагенові волокна, від яких залежить еластичність шкіри. Крім того, кислоти Омега-3 є антиоксидантом і захищають організм від окисного стресу (а він, як відомо, є однією з причин старіння організму).

Важливо також знати, які вітаміни необхідні для збереження краси шкіри, волосся та нігтів. Зокрема, необхідним є вітамін А, надходження якого в достатній кількості позитивно впливає на зовнішність, допомагає зберігати молодість шкіри, гарне волосся й міцні нігті.

Якщо організму не вистачає вітаміну В2, починає лущитися шкіра, можуть виникати тріщинки на губах, тож він теж необхідний в достатній кількості.

Вітамін В1 потрібен для регулювання обмінних процесів й запобігання набрякам.

Вітамін С має властивість антиоксиданта, тобто, захищає шкіру й волосся від негативних зовнішніх впливів, а також зміцнює судини. Крім того, цей вітамін відповідає за здоровий, привабливий колір шкіри обличчя.

Вітамін К1 – є одним з основних для системи крові. Ві зменшує кровотичивість, підтримує систему згортання крові та зменшує судинний малюнок шкіри додаючи їй білизни.

Усі ці вітаміни, а також цинк, селен, фолієва кислота й надзвичайно важливі для збереження краси поліненасичені жирні кислоти Омега-3 містить Vitatone MultiOmega. Цей комплексний засіб запобігає старінню шкіри, захищає її від впливу ультрафіолетового випромінювання, швидко бореться із запальними процесами шкіри, зменшує прояви алергії, дбає про міцність нігтів і красу волосся.

Кислоти Омега-3 також сприяють засвоєнню кальцію, а він необхідний для здоров’я й гарного вигляду волосся та нігтів. Тож не дарма ці кислоти входять до складу більшості препаратів, призначених для збереження молодості та краси.

Пам’ятайте, що шкіра випромінює здоров’я тоді, коли жінка відпочила й виспалася. Подбайте про те, щоб достатньо спати. Ще один важливий аспект – вживання достатньої кількості рідини. Пийте щонайменше півтора літри чистої води на день. Крім того, намагайтеся зробити свій раціон максимально натуральним, вживайте більше свіжоприготовленої їжі. І регулярно вживайте вітаміни, мінерали, мікроелементи та корисні кислоти Омега-3 які є в повному комплексі Vitatone MultiOmega.

Vitatone MultiOmega виробляється в Європі, не має запаху риби та не містить цукру. А ще Vitatone MultiOmega має мультифркутовий смак, тому кожна жінка оцінить його приємний присмак, запах та користь.

Vitatone MultiOmega – натуральний комплекс на основі 12-ти вітамінів та мінералів і з високим вмістом Омега-3 кислот для міцного здоров’я, красивої шкіри й здорового волосся.

Ще поради

СПРОБУЙ ЩЕ!