Омега 3. Щоб дитина була здоровою - Витамины для здоровья всей семьи - Vitatone!

Омега 3. Щоб дитина була здоровою

Омега 3. Щоб дитина була здоровою

Щоб дитина була здоровою, добре вчилася, розвивалася розумово й фізично, їй необхідний повноцінний раціон.

Але практично ніхто з дітей не отримує харчування, багатого на всі елементи, потрібні для нормального розвитку.

Коли в раціоні відсутні корисні й поживні речовини в достатній кількості, дитина не лише схильна до частих захворювань, у неї також часто є відставання у фізичному розвитку, вона страждає на дефіцит уваги, погіршення зору, уповільнення пізнавальної активності. У дорослих дефіцит необхідних вітамінів, мікро- і макроелементів спричиняє зниження імунітету, швидку втомлюваність, розвиток серцево-судинних захворювань, депресії.

Якщо дитячий організм отримує недостатньо поліненасищених жирних кислот Омега-3, це може стати причиною проблем розвитку, уваги, пам’яті, зниження здатності до навчання, швидкої втомлюваності, зниження гостроти зору, навіть поганої поведінки. Щоб дитина отримувала достатню кількість Омега-3, вона має щонайменше двічі на тиждень вживати жирну рибу. Проте кожна мама знає, наскільки це дорого і як неохоче діти їдять рибні страви. Деякі намагаються розв’язати цю проблему, даючи дитині риб’ячий жир. Втім, через неприємний запах його навіть дорослим приймати не хочеться, що вже казати про дітей. Ми пропонуємо доступну, смачну та безпечну альтернативу рибним стравам і класичному риб’ячому жиру. Причому ця альтернатива сподобається й дорослим. Як відомо, дефіцит Омега-3 у дорослих спричиняє розвиток атеросклерозу, сприяє підвищенню рівня холестерину в крові, депресіям. Запобігти цим проблемам із здоров’ям допомагає прийом продукту, що містить корисні кислоти Омега-3 в необхідній щоденній дозі.

В Європі дуже популярні різні сиропи з корисними кислотами Омега-3 та вітамінами для дітей, але в Україні такого продукту донедавна не було. Ми зібрали європейський досвід, вивчили потреби українського ринку і зрозуміли, що наші діти та їхні батьки потребують особливої турботи. Дітям потрібен продукт, який допоможе рости здоровими, добре вчитися, тішити батьків, мати сили не лише на навчання, а й на відпочинок і розваги. А батькам потрібна турбота про судини та нервову систему. Виконати усі ці завдання допомагає смачний сироп Vitatone MultiOmega, який містить надзвичайно цінні для організму поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і 12 вітамінів та мінералів для нормальної роботи щитовидної залози, мозку, нервової системи, підтримки психічного й розумового розвитку, імунітету, зору.

Обираючи Vitatone MultiOmega, ви обираєте здоров’я, якість і прекрасний смак, який обов’язково сподобається і вашій дитині, і усім дорослим членам сім’ї!

Ще поради

СПРОБУЙ ЩЕ!