Мультивітаміни і Омега - Витамины для здоровья всей семьи - Vitatone!

Мультивітаміни і Омега

До чого призводить дефіцит Омега-3 і вітамінів

В період інтенсивних розумових та фізичних навантажень додатковим джерелом поживних речовин, необхідних для підтримки інтелекту та підвищення життєвого тонусу для дорослих та малечі стане вітамінно-мінеральний комплекс на основі риб’ячого жиру — ВІТАТОН МультиОмега, представлений на українському фармацевтичному ринку компанією «NEWTONE PHARMA LIMITED» (Великобританія). До його складу входять 14 вітамінів та мінералів, а також риб’ячий жир — джерело омега-3 жирних кислот. Корисні речовини у ВІТАТОН МультиОмега добре збалансовані, а омега-3 жирні кислоти містяться в сиропі у тому вигляді, в якому їх створила природа.

Омега – 3 для гострого розуму і міцної пам’яті!

Роздратованість, знервованість, погана пам’ять, зниження концентрації уваги – ці неприємні симптоми часто з’являються восени. Вони можуть свідчити про нестачу омега-3 жирних кислот. Ці речовини є незамінними для життєдіяльності кожної клітини та мають позитивний вплив на когнітивні функції і пізнавальну діяльність дитини.

Відомо, що мінімум 35-40% ліпідів мозку і 70% сітківки людини становлять Омега-3 поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК), а в період від народження до 12 років маса головного мозку зростає в 3,5 рази.

Тому Омега-3 ПНЖК необхідні для правильного формування та нормального функціонування мозку і нервової системи, що особливо важливо для дітей в періоди інтенсивного росту і розвитку. Це – справжня “їжа” для майбутніх розумників і розумниць! Вони підвищують здібності до читання, письма, дрібну моторику і координацію рухів, рівень IQ майбутнього покоління, перешкоджають перевтомі і розвитку синдрому зниженої концентрації уваги і гіперактивності.

Смачні вітамінки для гарної оцінки!

ВІТАТОН МультиОмега містить збалансований комплекс 14 вітамінів та мінералів, які допоможуть дитині досягати успіхів у навчанні та залишатися здоровою.

Йод, що входить до складу ВІТАТОН МультиОмега, забезпечує збереження психічного здоров’я та розвитку мозку. Відомо, що його дефіцит може призвести до зниження інтелекту дитини. Вітамін А забезпечує нормальний зір, що особливо важливо для маленьких дітей, які багато інформації засвоюють саме завдяки зоровій пам’яті, а також для школярів, що проводять багато часу за комп’ютером або за книгами. Забезпеченість дітей та підлітків вітаміном В1 важлива для підвищення ефективності процесу навчання та усунення швидкого стомлення у дітей, особливо шкільного віку. Вітаміни С, Е та А, а також цинк необхідні для підтримки імунітету, що дуже важливо в сезон застудних захворювань.

Вітамін D регулює обмін кальцію та фосфору, необхідний для нормального розвитку кісток, що важливо для підтримки фізичної форми та тонусу дитини.

Вітаміни А, В2, В6, РР та біотин важливі для збереження здоров’я шкіри, волосся та нігтів. Вітаміни групи В, що входять до складу ВІТАТОН МультиОмега, необхідні для підтримки нормального стану нервової системи та підвищення тонусу організму — наприклад, недостатня кількість вітаміну В6 може проявлятися дратівливістю та сонливістю. Зниження працездатності, швидка стомлюваність, слабкість в ногах та дратівливість — стани, що супроводжують також недостатню кількість в організмі вітаміну С. До того ж цей вітамін відповідальний за стан судин в нашому організмі.

Сироп ВІТАТОН МультиОмега має приємний аромат та смак тропічних фруктів. Він не має запаху та смаку риби, не містить глюкози, тому підходить для діабетиків. Такі вітаміни будуть до смаку як маленьким ласунам, що зазнають розумових навантажень у школі або дитсадку, так і дорослим, що багато працюють та мають бути в тонусі. Важливо, що ВІТАТОН МультиОмега виробляється в Європі згідно із суворими вимогами щодо якості. Завдяки демократичній ціновій політиці компанії ВІТАТОН МультиОмега має доступну вартість.

Ще поради

СПРОБУЙ ЩЕ!