Дитина стала гірше навчатися? Чому? - Витамины для здоровья всей семьи - Vitatone!

Дитина стала гірше навчатися? Чому?

Пам’ять, увага, активні розваги: як допомогти розвитку дитини

Розвиток інтелекту, хороша пам’ять, фізична активність і міцне здоров’я – усе це завдяки вітамінам, мікроелементам і корисним кислотам Омега-3!

На жаль, часто батьки звинувачують власну дитину в тому, що вона не хоче вчитися і не цікавиться навчанням, пояснюючи це дитячою впертістю й лінню. Іноді ж вирішують, що причина – в системі освіти, яка не зважає на індивідуальні потреби дитини. Поки будете з’ясовувати, що спричинило зниження шкільної успішності, не втрачайте часу: подбайте про те, щоб дитина отримувала необхідні мікроелементи та вітаміни, а також надзвичайно важливі для розвитку розумових здібностей поліненасичені жирні кислоти Омега-3.

Омега-3 необхідні для нормального функціонування мозку, адже містяться в ньому у великій кількості. Вони підвищують розумові здібності дитини, допомагають концентруватися на навчанні, сприяють поліпшенню пам’яті та уваги. Натомість дефіцит поліненасичених жирних кислот Омега-3 – надзвичайно поширене явище. Омега-3 містяться в жирних сортах риби. Щоб забезпечити організм необхідною кількістю Омега-3, рекомендується вживати дві порції риби жирних сортів на день. Втім, це багатьом українським родинам, по-перше, не по кишені, по-друге, діти не завжди охоче їдять рибу. Ось і виходить, що через цю прогалину в раціоні діти не отримують речовини, яка допомагає їм успішно навчатися.

Недостатньо збалансований раціон призводить також до того, що дитячий організм отримує недостатньо вітамінів та мікроелементів, а без них теж важко бути успішним у навчанні. Зокрема,

  • вітамін К1 є одним з основних для системи крові. Він зменшує кровоточивість. Особливо потрібен тим дітям, у яких часто трапляється носова кровотеча внаслідок недостатнього зволоження повітря – тривале перебування у закритих приміщеннях (школа, дитячий садок) або «під кондиціонером»;
  • вітамін D в достатній кількості дає дитячому організму змогу швидко рости, забезпечує нормальний ріс кісток скелету, необхідний для міцності зубів, здоров’я шкіри;
  • вітаміни групи В (B1, B2, B6, B12) допомагають підтримувати функції нервової системи, зменшують прояви втомлюваності, поганого настрою, сонливості;
  • йод необхідний для інтелектуального розвитку та збереження психічного здоров’я;
  • цинк дбає про імунітет і міцність скелету, а також необхідний для розумового розвитку.

Vitatone MultiOmega – це комплекс поліненасичених жирних кислот Омега-3 і 12 вітамінів та мікроелементів. Він подбає про всі аспекти гармонійного розвитку дитини, забезпечить хорошу пам’ять та увагу, сприятиме концентрації уваги на навчанні, допоможе дитячому організму легше протистояти застудним захворюванням і краще пристосовуватися до фізичних навантажень.

Втім, щоб досягти успіхів у навчанні, варто вдатися до різних засобів. Зокрема, знайдіть час і обов’язково обговоріть з класним керівником дитини ситуацію, що склалася. Можливо, з якихось предметів дитина почала відставати, бо не зрозуміла весь матеріал. Це легко виправити завдяки додатковим заняттям. А кислоти Омега-3 та комплекс вітамінів дбатимуть про те, щоб навчання давалося дитині легше!

Ще одна наша порада: поміркуйте, чи правильно організований день вашої дитини. Вона має не тільки навчатися та відвідувати різноманітні гуртки, але й гуляти на свіжому повітрі, проводити час творчо разом з батьками та друзями, грати в активні ігри. Важливо, щоб відпочинок не являв собою тільки сидіння перед телевізором або за планшетом. Зверніть увагу на сон – школярі молодших класів мають спати не менше 8-9 годин.

Впевнені, що ви швидко знайдете причину зниження шкільної успішності і разом з Vitatone MultiOmega допоможете дитині легко досягти успіхів у навчанні, бути здоровою, не піддаватися застудам і радіти активному відпочинку.

 

Ще поради

СПРОБУЙ ЩЕ!