Боїтеся за своє серце? Як його підтримати? - Витамины для здоровья всей семьи - Vitatone!

Боїтеся за своє серце? Як його підтримати?

Серце й судини: як захистити найбільш вразливу систему організму від старіння та шкідливих впливів?

У рибі жирних сортів (це види риби, що мешкає у холодних морях) у великих кількостях містяться поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) Омега-3. Коли вчені вирішили дізнатися, як кислоти Омега-3 впливають на стан судин, вони з’ясували, що ПНЖК сприяють зменшенню відкладень на стінках судин і запобігають утворенню атеросклеротичних бляшок. Відповідно, зменшується ризик таких серйозних і небезпечних для життя станів, як інфаркти та інсульти. Крім того, вже давно доведено, що поліненасичені жирні кислоти Омега-3 ефективно сприяють зниженню рівню холестерину – так званих “поганих жирів”, які накопичуються в судинах і спричиняють важкі захворювання.

Важливо й те, що кислоти Омега-3 мають протизапальну дію – це надзвичайно корисно для збереження здоров’я судин та підтримки роботи серця. Вже майже 40 років лікарі в усьому світі призначають препарати, що містять Омега 3, для профілактики та в комплексному лікуванні серцево-судинних захворювань. Раніше пацієнтам рекомендували приймати риб’ячий жир та вітаміни. Але через неприємний смак не кожен полюбляє риб’ячий жир. Втім, тепер є прекрасна альтернатива – смачна й доступна. Це Vitatone MultiOmega, який містить вітаміни та мікроелементи та кислоти Омега-3, які в комплексі Vitatone MultiOmega підтримують роботу серця й дбають про серцево-судинну систему. Vitatone MultiOmega має смак мультифруктів та не має запаху риб’ячого жиру.

Зокрема, для здоров’я судин потрібні Вітамін К1 – є одним з основних для системи крові. Він зменшує кровоточивість і попереджає крововиливи. Його достатня кількість допомагає синтезу факторів згортання крові.
Певною мірою на серцево-судинну систему впливає і вітамін D3. Його достатнє надходження затримує кальцій в кістках та перешкоджає кальцифікації атеросклеротичних бляшок.

Вітаміни групи В позитивно впливають на роботу серцевого м’яза (зокрема, вітаміни В1, В2, В6) і роботу нервової системи, що теж надзвичайно важливо для профілактики серцево-судинних захворювань.

У Vitatone MultiOmega усі ці вітаміни, необхідні для підтримки роботи серця, містяться в комплексі з поліненасиченими жирними кислотами Омега-3. Це поєднання дає змогу використовувати сироп людям різних вікових груп для профілактики серцево-судинних захворювань, а також для підтримки й нормалізації роботи серцево-судинної системи. Фактично, Омега-3 «очищують» судини від холестерину, який згодом утворює ущільнення всередині судин, провокуючи важкі гострі стани – інфаркт або інсульт.

Зважаючи на те, що кислоти Омега-3 допомагають знижувати й утримувати в нормі артеріальний тиск, сироп Vitatone MultiOmega також рекомендується тим, хто має скарги на підвищення кров’яного тиску або схильний до розвитку гіпертонічної хвороби.

Отже, Омега-3 – це універсальна речовина, яка в комплексі з вітамінами та мікроелементами допомагає уникнути розвитку атеросклерозу, утворення холестеринових бляшок в судинах, дає змогу зберегти еластичність судин, сприяє нормалізації артеріального тиску, запобігає виникненню інфаркту та інсульту – найбільш грізних серцево-судинних недуг. Завдяки Омега-3, а також вітамінам та іншим необхідним речовинам, організм залишається молодим, а людина – здатною до фізичних навантажень і готовою до тривалого активного життя.

Зміцнюючи й очищуючи судини, сироп з Омега-3, вітамінами та мікроелементами допомагає зберегти загальне здоров’я, поліпшити пам’ять, увагу, когнітивні функції, які страждають у людей, що мають серцево-судинні захворювання.

Vitatone MultiOmega виробляється в Європі з високоякісних речовин.

Vitatone MultiOmega – натуральний комплекс на основі 12-ти вітамінів та мінералів з високим вмістом Омега-3 кислот, який покращує роботу серця і судин, пам’ять та концентрацію уваги.

Ще поради

СПРОБУЙ ЩЕ!